Dámske zimné bundy za skvelé ceny. Vyberte si!

Ak ste sa rozhodli, že vo vašom šatníku potrebujete nový zimný kúsok, máme pre vás niekoľko tipov, ako si vybrať dobrú dámsku zimnú bundu. Takú, z ktorej budete mať radosť, bude sa vám skutočne páčiť a naozaj dobre poslúži!

Ako vyberať dámske zimné bundy?

Výber je v súčasnosti naozaj bohatý. A preto si môžete kúpiť dámske zimné bundy rôznych strihov, dĺžok, štýlov… a samozrejme, z rôznych materiálov. Pri ich výbere si však uvedomte, čo od bundy vlastne očakávate. Pri výbere vám pomôže, keď sa zamyslíte nad nasledujúcimi bodmi.

 

1. Kde budete bundu nosiť?

V šatníku sa určite oplatí mať niekoľko typov búnd. A to z veľmi jednoduchého dôvodu. Inú dámsku zimnú bundu si oblečiete do práce, inú na šport a inú na prechádzky! Takže si ujasnite, čo vlastne idete kupovať. Na prechádzky a voľné chvíle vám najviac poslúžia športové bundy. Do práce zas iste vynosíte kožuchy, kabáty, či elegantnejšie štýly vetroviek.

No a na šport jednoznačne siahnite po takzvaných funkčných bundách. Tie sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom, dokonale zahrejú a zvyčajne majú aj množstvo rôznych káps, či funkčných doplnkov, ako sú napríklad predĺžené rukávniky, guma v páse, ktorá zabráni vyťahovaniu bundy, ohrievací pás v krížovej oblasti a podobne.

 

Facebook Cover - story_1

 


2. Vyberajte dámske zimné bundy podľa typu postavy.

Nie každému sa hodí úplne všetko. To je samozrejmé. Preto aj pri výbere dámskej zimnej bundy pozerajte na to, či v nej budete vyzerať dobre. Nestačí, že sa vám bunda páči. Musí sa vám páčiť na vás!
Ak máte napríklad veľké prsia, prípadne pár kíl navyše, oversize bundy vás môžu zbytočne rozširovať. Zvoľte si preto radšej bundu klasického strihu, ktorá zvýrazní pás. Nižšie postavy zas môže opticky skrátiť príliš dlhá bunda.

3. Vyberajte aj podľa farby.

Aj v tomto prípade platí, že nie každá farba je vhodná pre každého. Určite viete, ktoré farby vám svedčia, a ktoré zas menej.
Pamätajte na to, že v zime je bunda v podstate jediný kus oblečenia, ktorý je viditeľný. Preto by vám mala perfektne svedčať, aj čo sa týka farieb a vzorov.

4. Cena – dôležité kritérium výberu.

Práve cena často krát rozhoduje o tom, či si dámsku zimnú bundu nakoniec kúpite alebo nie. Ako sme už spomínali, bundy za dobré ceny môžete kúpiť najmä mimo sezóny, kedy sú vo výpredajoch. Krásne bundy za skvelé ceny nájdete aj u nás.