MEN Street fashion

Respond street fashion elegancia je odpoveďou na otázku vo svete módy.

Street fashion elegancia je každodenným štýlom obliekania, ktorý je zároveň pohodlný, no vyzerá vkusne a nadčasovo.


Práve preto je veľmi obľúbený u množstva dám aj pánov. My sa dnes zameriame na pánsku ležérnu eleganciu a možnosti vytvárania outfitov, ktoré sú ideálne na každodenné nosenie do práce.

Tvorenie outfitu

Väčšina ľudí do práce oblečenie nerieši. Pokiaľ máte možnosť nosiť variabilné možnosti oblečenia, nemusíte sa trápiť tým čo a ako kombinovať. Avšak aj pokiaľ máte variabilné možnosti, môžete sa do práce obliekať vkusne a reprezentatívne. Ak je v rámci vášho pracovného času dôležité aby ste mali seriózne a upravené oblečenie, môžete spojiť eleganciu s ležérnosťou a vytvoriť pohodlný outfit na vaše pracovné dni.

Páni väčšinou pracovné oblečenie veľmi neriešia a zväčša pracovnú uniformu riešia vo forme obleku. Avšak to nie je jediná možnosť, ktorú môžete do práce nosiť. Základom pre dobrý outfit je ale využiť štýlový kabát Kabát je v šatníku veľmi univerzálnym kúskom oblečenia, pretože je možné ho kombinovať úplne ku všetkému. Okrem toho, že do outfitu zakomponujete moderný pánsky kabát, môžete tak vytvoriť kvalitný základ vášho šatníka. 

Môžete ho kombinovať s rôznymi štýlmi. V chladnejšom období vás určite nesklame. Zaručíte tak nielen, že sa budete cítiť pohodlne, ale tiež aj veľmi štýlový a reprezentatívny vzhľad. To je pri práci veľmi dôležité, pretože prvým dojmom môžete svojich klientov zaujať a tiež si ich získať na svoju stranu.


Kupujte si kvalitné materiály

Kvalitné materiály sú tiež veľmi dôležité. Nielen v rámci kabátov je dôležité zamerať sa na kvalitu materiálu, z ktorého sú ušité. Pri kabátoch je tento aspekt však tiež veľmi dôležitý, pretože musíte neustále dbať, aby vyzerali dobre. Avšak dávajte dôraz na materiály, z ktorého sú vyrobené všetky kúsky vášho oblečenia.


Zaručíte tak, že budete neustále mať pohodlie aj pri viac formálnom druhu oblečenia.


Okrem materiálu by ste sa tiež mali zamerať aj na veľkosť, aby ste sa zbytočne nemuseli celý deň trápiť v úzkych nohaviciach, či malých topánkach. Sústreďte sa naozaj nielen na estetickú stránku ale naučte sa kombinovať pekné a pohodlné. Naučte sa do kvalitných kúskov investovať a uvidíte ako sa vám krásne táto investícia zúročí.

 Facebook Cover - story (1)